Utisci predstavnika pokrajinskog sekretarijata za obrazovanje nakon posete školi

Početkom novembra ove godine, tačnije, 7. 11. 2018, školu su posetili Biljana Kašerić, pomoćnica pokrajinskog sekretara za obrazovanje i njeni saradnici. Povod za posetu je bio radni sastanak kojem su prisustvovali, pored direktorke škole, Mirjane Pančić Bužek i članovi Saveta roditelja, Školskog odbora, kao i samog kolektiva.Prilikom ove posete, gospođa Kašerić je obišla školu, a svoje oduševljenje izgledom i opremljenošću zgrade izrazila je i željom da školu fotografiše, kao primer dobre prakse.Ovaj gest gospođe Kašerić nam je verodostojan pokazatelj da smo na dobrom putu kada su u pitanju uslovi za rad, a to dalje znači da se nastavlja tradicija poštovanja kako učenika, tako i svih zaposlenih, jer je udoban i funkcionalan prostor jedan od preduslova za kvalitetan rad.

Objavljeno: 11. Dec 2018.


Morate biti ulogavi da biste ostavili komentar Ulogujte se
;