Naša učenica Aleksandra Vojnović među 20 najboljih đaka generacije iz Srbije i Republike Srpske

Naša učenica Aleksandra Vojnović, kao đak generacije 2016/2017, uspela je da se nađe među 20 najboljih u konkurenciji više od 500 đaka generacije iz cele Srbije i Republike Srpske! Ovaj uspeh Aleksandri je omogućio da osvoji stipendiju za školovanje na ITAcademy i tako nastavi da se obrazuje u skladu sa svojim ambicijama i potencijalom. Uprava i svi zaposleni u Belocrkvanskoj gimnaziji i ekonomskoj školi, ponosni su na Aleksandru Vojnović i ovom prilikom joj čestitamo na velikom uspehu i želimo mnogo sreće u budućem školovanju. Uvereni smo da će Aleksandra iskoristiti sve svoje potencijale i nadamo se da će biti primer ostalim đacima naše škole.

Objavljeno: 11. Dec 2018.


Morate biti ulogavi da biste ostavili komentar Ulogujte se
;